Пресс-центр ЮКК “Де-Юре”

03.06.2022 | Ця стаття доступна англійською мовою

Документування злочинів eyeWitness to Atrocities

Друзі, компанія «Де-Юре» приєдналася до проєкту EyeWitness to Atrocities  та закликає кожного з Вас долучитися!

Ми хочемо ближче познайомити Вас з цим проєктом та показати, як ви можете допомогти своїй країні.

Що таке EyeWitness to Atrocities?

EyeWitness to Atrocities – додаток для документування злочинів, розроблений за ініціативи Міжнародної асоціації юристів (IBA). Він допомагає фіксувати фото- та відеодокази, які потім будуть передані до органів влади України та Міжнародного кримінального суду, що розслідує воєнні злочини росії проти України.

Як користуватися додатком?

· Завантажте додаток із магазину Google Play Store (доступно лише для Android).

· Увімкніть служби визначення місця розташування (геолокації), щоб довести, де було знято матеріал.

· Зробіть фотографії, запишіть відео чи аудіо за допомогою додатку. Додаток автоматично позначає на матеріалах місце, дату й час (метадані), які не можна змінювати. Інтернет потрібен лише для завантаження додатку та відзнятих матеріалів, а не для запису метаданих.

· Додайте опис до відзнятих матеріалів (дані злочинців, імена жертв, місця розташування, контекст тощо).

· Завантажте копію відзнятих матеріалів на захищений сервер eyeWitness, щоб зберегти інформацію про місцезнаходження, дату й час. Якщо ви використовуєте дані телефону для завантаження, активуйте «Завантажити на мобільний телефон» у налаштуваннях додатку галереї.

· Після завантаження ви можете зберегти копію та поділитися в соціальних мережах.

Характеристики безпеки:

· Маскування програми: виберіть різні значки, щоб приховати програму на головному екрані.

· Прихована галерея: відзняті матеріали зберігаються в захищеному сховищі в додатку із використанням пароля. Якщо ви введете неправильний пароль, відкриється стандартна галерея телефону замість безпечної галереї додатку.

· Екстрене видалення: швидко видаліть програму з налаштувань камери та галереї (матеріали, що ще не завантажилися, будуть втрачені).

Перевірка та захист даних:

· eyeWitness може перевірити автентичність відзнятих матеріалів для ЗМІ та інших організацій.Якщо ви публікуєте свої матеріали в Інтернеті, повідомте, що вони були зняті за допомогою програми eyeWitness to Atrocities, щоб була можливість перевірити автентичність матеріалів.

· eyeWitness надійно зберігає завантажені матеріали та активно намагається використовувати їх як докази під час розслідувань і судових розглядів.

· Ви можете надати адресу електронної пошти, якщо бажаєте щоб з вами зв’язалися представники eyeWitness, щоб отримати згоду на використання ваших матеріалів або додаткову інформацію.

Більш детальна інформація щодо додатку (Центр ресурсів) розміщена за посиланням.

Якщо у вас виникли запитання щодо технічних аспектів роботи програми, запитів від ЗМІ чи слідчих органів, з розробниками програми можна зв’язатись за контактними даними, вказаними за посиланням.

Автор: Пресс-центр ЮКК “Де-Юре”

Шановні читачі! Публікації на цьому сайті носять інформаційний, довідковий або рекомендаційний характер, і відображають думку та думку авторів. Матеріал, що міститься у статтях / коментарях / публікаціях, є актуальним на момент створення та публікації, але ми не гарантуємо, що правила, рекомендації, процедури та законодавство, використані та описані у матеріалі, актуальні на момент, коли ви ознайомилися з ними. Автори не несуть відповідальності за наслідки застосування змісту статей/коментарів/публікації без укладання договору про надання послуг. Для отримання консультації з вашого питання напишіть нам на info@de-jure.ua, і зв'яжеться з вами юрист.