Вітаємо старшого юриста ЮКК «Де-Юре», адвоката Олександра Гуна з зарахуванням до кола експертів з медичного права!


Другий спеціалізований навчальний курс з медичного права завершив свою роботу! Вітаємо старшого юриста ЮКК "Де-Юре", адвоката Олександра Гуна  з отриманням сертифіката НААУ та зарахуванням до кола експертів з медичного права! З березня до квітня 2018 р. (чотири модулі по два

Eng
Ua

Ru

Вітаємо старшого юриста ЮКК «Де-Юре», адвоката Олександра Гуна з зарахуванням до кола експертів з медичного права!


19 апреля 2018

Другий спеціалізований навчальний курс з медичного права завершив свою роботу! Вітаємо старшого юриста ЮКК «Де-Юре», адвоката Олександра Гуна  з отриманням сертифіката НААУ та зарахуванням до кола експертів з медичного права!

З березня до квітня 2018 р. (чотири модулі по два дні) тривало друге спеціалізоване навчання для адвокатів, організаторами якого були Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, ВБФ «Українська фундація правової допомоги», ГО «Фундація медичного права та біоетики України», Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Організатори заходу наголосили, що метою навчання було висвітлення теоретичних аспектів медичного права та розкриття особливостей правозастосування і правореалізації у сфері охорони здоров’я. Адвокатам надавалися практичні інструменти та алгоритми для роботи над медичними справами.

Програма навчального курсу була досить обширною та дала змогу адвокатам ознайомитись і опрацювати наступні питання:  міжнародні стандарти законодавства у сфері охорони здоров’я, правовий статус суб’єктів медичних правовідносин, обіг персональних даних, юридична відповідальность, дефекти надання медичної допомоги, правове регулювання відносин в окремих сферах медицини.

 

_DSC0130