Знаходимо кращі рішення

— Проводячи юридичний аудит, супроводжуючи угоди, готуючи внутрішню документацію і договірну базу, беручи участь в переговорах і вирішуючи суперечки в сферах нерухомості та будівництва, медичного, податкового та корпоративного права, ми допомагаємо Вам відчувати себе впевнено і в безпеці.

Трипульський Григорій

керуючий партнер, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного процесу Національного Університету "Одеська юридична академія".

Григорій - адвокат року в номінації «Нерухомість і будівництво» 2018 і 2019 за версією Асоціації Адвокатів України. З 2011 року захищає інтереси клієнтів в судових спорах, а також вирішує конфлікти в досудовому порядку.

Експерт у сфері земельного права, консультує і супроводжує приватних і корпоративних клієнтів в питаннях будівництва, нерухомості і землевідведення.

Григорій - учасник профільних і галузевих конференцій, форумів та семінарів; автор статей і публікацій в національних виданнях; гість спеціальних теле- та радіо-ефірах.

Довіра

Кожен з нас щирий перед самим собою, командою і клієнтом.

Репутація та
порядність

Віримо, що етичні принципи - основа взаємин між юридичною фірмою і клієнтом.

Розумна
цінова політика

Ми раціонально використовуємо час, фінанси і ресурси. аші клієнти отримують тільки економічно обґрунтовані і доцільні пропозиції.

Команда

Разом ми сильніші, ніж окремо. 20+ юристів в різних напрямках підстрахують і завершать проект вчасно і якісно.