Григорий
Трипульский

управляющий партнер, адвокат

11.10.2019

Ставки зроблені: як у Кабміні планують виводити гральний бізнес з «тіні»

В Україні після десятирічної заборони азартних ігор планують легалізувати гральний бізнес. Казино та інші гральні заклади дозволять відкривати тільки в готелях при дотриманні низки вимог. У Кабміні запевняють, що це буде відбуватися під жорстким контролем і одночасно з високими штрафами за порушення умов роботи.

Якщо парламент підтримає ініціативу уряду, бюджет зможе додатково отримати за різними оцінками від 2 до 5 млрд гривень. Легалізація азартних ігор дозволить прискорити зростання економіки як мінімум на 1%, вважають чиновники. 

Керуючий партнер ЮКК «Де-Юре», адвокат Григорій Тріпульський вважає, що, безумовно, гральний бізнес повинен сильно контролюватися державою. І сьогодні з розвитком техніки – це реально зробити. Крім того, є світовий досвід, що дозволяє державі в режимі реального часу отримувати інформацію з ігрових закладів. Велика вартість ліцензії буде хорошим стимулом для підприємців не порушувати ліцензійні умови.

Детальніше – в матеріалі РБК-Україна.

 

 

Автор: Григорий Трипульский

Уважаемые читатели! Публикации на этом сайте носят информационный, справочный или рекомендательный характер, и отражают точку зрения и мнение авторов. Материал, содержащийся в статьях / комментариях / публикациях, является актуальным на момент создания и публикации, но мы не гарантируем, что правила, рекомендации, процедуры и законодательство, использованные и описанные в материале, актуальны на момент, когда вы ознакомились с ними. Авторы не несут ответственности за последствия применения содержания статей / комментариев / публикации без заключения договора об оказании услуг. Для получения консультации по вашему вопросу напишите нам на info@de-jure.ua, и с вами свяжется юрист.