Григорий
Трипульский

управляющий партнер, адвокат

11.11.2019

Ставки зроблено: як Кабмін хоче легалізувати азартні ігри

Законопроект про легалізацію азартних ігор з’явився у Верховній Раді через півтора місяці після того, як Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів його розробити. Це документ під №2285, який уряд зареєстрував 17 жовтня.

1 листопада його прийняв на розгляд профільний комітет з питань фінансів, податкової та митної політики. Що передбачає урядовий проект закону, що у ньому не враховано, які існують альтернативи та приклади для наслідування – розбирався Mind.

 

Керуючий партнер ЮКК «Де-Юре», адвокат Григорій Тріпульський зауважив, що, положення щодо оподаткування  виграшів даний законопроект не містить, але, навіть незважаючи на це — зміни повинні бути внесені саме в Податковий кодекс окремим законом.

Детальніше у матеріалі — Mind.

 

Автор: Григорий Трипульский

Уважаемые читатели! Публикации на этом сайте носят информационный, справочный или рекомендательный характер, и отражают точку зрения и мнение авторов. Материал, содержащийся в статьях / комментариях / публикациях, является актуальным на момент создания и публикации, но мы не гарантируем, что правила, рекомендации, процедуры и законодательство, использованные и описанные в материале, актуальны на момент, когда вы ознакомились с ними. Авторы не несут ответственности за последствия применения содержания статей / комментариев / публикации без заключения договора об оказании услуг. Для получения консультации по вашему вопросу напишите нам на info@de-jure.ua, и с вами свяжется юрист.