Мартинчук
Владислав

юрист

12.09.2022 | Ця стаття доступна англійською мовою

Чи планують призупиняти виплати ВПО: експерти дали відповіді

Деякі внутрішньо переміщені особи зіткнулися з проблемами при оформленні допомоги від України. Однак це не значить, що вони її не отримають.

Хто зараз має право отримувати виплати як ВПО та чи буде держава скорочувати списки тих, хто зможе робити це надалі?

Владислав Мартинчук, адвокат судової практики ЮКК “Де-Юре”, пояснив для сайту 24 каналу. що держава не анонсувала згортання програм допомоги внутрішньо переміщеним та іншим особам, які постраждали внаслідок війни, і таке зменшення найближчим часом є малоймовірним.

Проте, із плином часу та подовженням війни, фінансові резерви країни вичерпуються, що теоретично може призвести до перебоїв у здійсненні виплат. Разом з тим, соціальна підтримка населення є одним із критичних напрямів діяльності держави в умовах війни, у зв’язку з чим не слід очікувати радикальних змін в цій сфері, зокрема зупинення допомоги переселенцям,
– зауважив Мартинчук.

Автор: Мартинчук Владислав

Шановні читачі! Публікації на цьому сайті носять інформаційний, довідковий або рекомендаційний характер, і відображають думку та думку авторів. Матеріал, що міститься у статтях / коментарях / публікаціях, є актуальним на момент створення та публікації, але ми не гарантуємо, що правила, рекомендації, процедури та законодавство, використані та описані у матеріалі, актуальні на момент, коли ви ознайомилися з ними. Автори не несуть відповідальності за наслідки застосування змісту статей/коментарів/публікації без укладання договору про надання послуг. Для отримання консультації з вашого питання напишіть нам на info@de-jure.ua, і зв'яжеться з вами юрист.