Пресс-центр ЮКК “Де-Юре”

11.11.2020 | Ця стаття доступна російською мовою, англійською мовою

ЮКК «Де-Юре» отримала визнання у рейтингу «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України. Лідери практик 2020»

4 листопада 2020 року Юридична газета оприлюднила результати щорічного Всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг.

У рейтингу юристів-лідерів практики  нерухомість і будівництво цього річ в черговий раз був відзначений керуючий партнер компанії Григорій Тріпульський. Також, серед лідерів практики медичного права свою позицію зберіг керівник практики медичного права – Олександр Гун.

Вибір клієнта – лідери практик 2020

Автор: Пресс-центр ЮКК “Де-Юре”

Шановні читачі! Публікації на цьому сайті носять інформаційний, довідковий або рекомендаційний характер, і відображають думку та думку авторів. Матеріал, що міститься у статтях / коментарях / публікаціях, є актуальним на момент створення та публікації, але ми не гарантуємо, що правила, рекомендації, процедури та законодавство, використані та описані у матеріалі, актуальні на момент, коли ви ознайомилися з ними. Автори не несуть відповідальності за наслідки застосування змісту статей/коментарів/публікації без укладання договору про надання послуг. Для отримання консультації з вашого питання напишіть нам на info@de-jure.ua, і зв'яжеться з вами юрист.